categorie: Thrillers en spanning / Thrillers

Wat de jongen zag

degenen van wie je houdt doen je het meeste pijn

Verkrijgbaar als
Koop nu voor
€ 9,99
Uitvoering
E-book (ePub)
Wat de jongen zag van Ben McPherson is een psychologische thriller over de kwetsbaarheid van familiebanden, voor de lezers van Paula Hawkins, SJ Watson en Herman Koch. Alex Mercer en zijn zoon Max vinden hun buurman dood in het bad. Het ziet eruit als zelfmoord, totdat de politie Millicent ondervraagt over een armband die in het huis van de buurman is gevonden. Ze bekent een kortstondige flirt – niets meer. Maar Max weet dingen over zijn moeder die geen zoon zou moeten weten, en hij wil die last met zijn vader delen. Alex begint zich af te vragen hoe dicht hij bij het verliezen van zijn vrouw kwam. Deel van hem is bijna blij dat de buurman dood is. En dan begint het moordonderzoek… ‘Een spannende, ontroerende en soepel geschreven thriller met een hele slimme twist.’ Tim Lott ‘Indrukwekkend.’ The Guardian
Auteur
Medewerker
ISBN9789024565238
Leverbaarheidleverbaar
TaalNederlands
Datumapril 2016
Pagina's326
UitvoeringePub met watermerk
ePub-versie2
Bestandsgrootte739 Kb
UitgeverLuitingh Sijthoff