categorie: Thrillers en spanning / Thrillers

Tot de dood ons scheidt

Verkrijgbaar als
Koop nu voor
€ 9,99
Uitvoering
E-book (ePub)
Voor de fans van Karen Rose en Karin Slaughter! Allison Brennan schreef ‘Tot de dood ons scheidt’. Een thriller voor de liefhebbers van ‘Romantic Suspense’. Romantiek, spanning en verraad. Jaren geleden werd Lucy Kincaid aangevallen en bijna vermoord door iemand die ze via internet had leren kennen. Ze overleefde het. Haar belager niet. Lucy is vastbesloten aan de slag te gaan bij het team van de FBI dat cybercrime aanpakt. Daartoe heeft ze zich aangesloten bij een slachtoffergroep die online op zoek is naar mensen die zich schuldig maken aan seksmisdaden en probeert hen in handen van justitie te geven. Maar wanneer een aantal van de daders vermoord wordt gevonden, is de FBI op een heel andere manier geïnteresseerd in Lucy. Heeft zij hier iets mee te maken? Lucy realiseert zich dat haar toekomst en haar vrijheid op het spel staan. Ze schakelt de hulp in van beveiligingsexpert Sean Rogan en samen achterhalen ze een chatroomgroep die niet alleen op internet opereert. Maar iemand heeft Lucy en Sean in de gaten: een genadeloze stalker die zijn oog op Lucy heeft laten vallen. De enige manier om aan hem te ontsnappen, zou wel eens een gevecht op leven en dood kunnen zijn…
Auteur
Medewerker
ISBN9789026138652
Leverbaarheidleverbaar
TaalNederlands
Datummei 2016
Pagina's370
UitvoeringePub met watermerk
ePub-versie2
Bestandsgrootte784 Kb
UitgeverDe Fontein Romans & Spanning