categorie: Thrillers en spanning / Thrillers

Memento

Koop nu voor
€ 20,99
Uitvoering
Paperback
'Memento' van Emelie Schepp is een Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg Larsson en Jo Nesbø.Zomer 1986. Vluchtelingen, Chili, Zweden en een verborgen verleden zijn de ingrediënten van deze ijzersterke thriller.br>
Een jong meisje wordt wakker in het ziekenhuis. Ze heeft geen idee hoe ze daar terecht gekomen is. 2012: In Zweden wordt het hoofd van de immigratiedienst vermoord. Alle sporen leiden naar een kind als dader. Officier van justie Jana duikt in de zaak en dat brengt bij haar gruwelijke herinneringen aan haar eigen verleden boven. Wat gaat er schuil achter de nu zo sterke Jana? En is zij eigenlijk wel te vertrouwen?br>
'Memento' was direct na verschijnen een grote hit in Zweden.
Auteur
Medewerker
ISBN9789026136436
Leverbaarheidpod
Levertijd3 werkdagen
Druk4
TaalNederlands
Datumnovember 2015
Pagina's320
Afmetingen216x140x32mm (hxbxd)
Gewicht513 gr
UitgeverVBK Media