categorie: Thrillers en spanning / Thrillers

Kijk niet om

Koop nu voor
€ 4,99
Uitvoering
E-book (ePub)
'Kijk niet om' van Clare Donoghue is een thriller voor de fans van Peter James en Lee Child. David Hewson gaf een mooie quote: 'Overtuigend en verontrustend. Een auteur om in de gaten te houden.' Stalking, Londen, angstaanjagende spanning, schokkende twists; de ingrediënten van 'Kijk niet om' van Donoghue. Fotografe Sarah wordt gestalkt. Wanneer er in haar omgeving in Londen diverse vrouwen vermoord worden aangetroffen, staat de politie voor een raadsel. De dader gaat steeds grover te werk. Wat is het verband tussen de slachtoffers? Ondertussen krijgt Sarah cryptische briefjes en verontrustende telefoontjes. Donoghue heeft alles in zich om een solide thrillerreeks te schrijven.'
Auteur
Medewerker
ISBN9789026135774
Leverbaarheidleverbaar
TaalNederlands
Datumoktober 2015
Pagina's274
UitvoeringePub met watermerk
ePub-versie2
Bestandsgrootte1940 Kb
UitgeverDe Fontein Romans & Spanning

Kijk ook eens naar...