categorie: Literatuur en romans / Vertaalde literaire roman, novelle

Hoe tem je een miljonair

Deel 2 van de Miljonairs en bruidsmeisjes-serie

uit de serie: Miljonairs en bruidsmeisjes

Koop nu voor
€ 14,99
Uitvoering
Luisterboek (MP3-download)
Tienduizenden lezers genoten van de zes begeerlijke vrijgezellen in Jessica Clares Miljonairsclub-serie

Voor de lezers van Jennifer Probst, Audrey Carlan en Sylvia Day

Edie is een veeleisende kattentherapeut die het niet zo op mensen heeft. Magnus is een controlfreak die fortuin heeft gemaakt als game-ontwikkelaar. Als ze elkaar ontmoeten op het gemaskerde bal voor de verloving van hun vrienden Gretchen en Hunter, is de afkeer wederzijds. Helaas voor hen – en iedereen om hen heen – zitten ze door de voorbereidingen voor het huwelijk nog wel een tijdje met elkaar opgescheept.

Maar als Magnus' jongere broer valt voor Edies zus, smeekt hij zijn broer om hulp om haar voor zich te winnen. Als Magnus de kattige Edie kan bezighouden, heeft zijn broer tijd om haar zus te verleiden. Natuurlijk is Magnus totaal niet geïnteresseerd, maar Edie is… intrigerend. En koppig. En slim. En sexy. En misschien hebben ze toch meer met elkaar gemeen dan ze dachten…

Luistervoorbeeld

Recensies

  • Over De maagd en de miljonair

    ‘Prachtig verhaal! Geweldig einde!’ *****

    ‘Noem het een guilty pleasure, maar ik geniet zó enorm van deze hotte hedendaagse sprookjes!’ *****

    ‘Een boek van Jessica Clare is altijd goed.’ *****

Trefwoorden

Auteur
Medewerker
ISBN9789052861616
Leverbaarheidleverbaar
Nr in serie2
TaalNederlands
Datumjuli 2019
UitvoeringMP3
Speelduur8u 36m 17s
Bestandsgrootte473 Mb
UitgeverJ.M. Meulenhoff

Kijk ook eens naar...