categorie: Literatuur en romans / Literaire thriller

Een andere waarheid

Koop nu voor
€ 20,99
Uitvoering
Paperback
'Een andere waarheid' van Lucie Whitehouse is een thriller voor de fans van Nicci French, Camilla Läckberg en Clare Mackintosh''Mea culpa'.

Hannah wil onder geen beding worden als haar moeder: een verbitterde, gescheiden vrouw. Maar als ze Mark ontmoet en een hartstochtelijke relatie met hem begint, zet ze alle bezwaren tegen een huwelijk opzij en trouwt met hem.
Wanneer Mark op een dag niet thuiskomt van een zakenreis naar de VS, beginnen Hannahs angsten en twijfels te groeien. Waarom zeggen zijn collega's dat hij in Parijs was voor zijn werk? Waarom is er geen registratie van hem in het hotel waar hij zei te verblijven? En wie is de mysterieuze vrouw die hem al wekenlang blijkt te bellen?
Hannah duikt dieper in het leven van haar man en ze wat ze ontdekt trekt alles in twijfel wat ze over hem dacht te weten. Is het dubbelleven dat hij leidt zijn manier om haar te beschermen, of is de waarheid nog duisterder dan ze kan vermoeden?

Dubbelleven. Leugens.
Auteur
Medewerker
ISBN9789032513160
Leverbaarheidpod
Levertijd3 werkdagen
Druk1
TaalNederlands
Datummei 2016
Pagina's352
Afmetingen215x140x32mm (hxbxd)
Gewicht494 gr
UitgeverVBK Media